تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما

تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما


تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما
  • زمان دوره ۲:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۱۲۴
  • تاریخ شروع ۱۴۰۰/۰۵/۲۵
در این دوره ما در مورد چگونگی پیشرفت و تغییر شغل در طول زندگی صحبت خواهیم کرد. احساسات درونی در مورد کاری که می‌خواهید انجام دهید، می‌تواند نقش مهمی در شادی طولانی مدت شما داشته باشد، همچنين جامعه و فرهنگ هم مي‌توانند تأثیر شگرفی بر انتخاب‌ها و تصمیمات شغلی شما داشته باشند.
ما در مورد مهارت دوم و توسعه مجموعه‌ای از استعدادهایی که می‌توانند به عنوان یک دارایی بزرگ به حساب بيايند صحبت خواهیم کرد، همچنین در مورد تکنیک‌های مختلفی صحبت می‌کنیم که شما را از تغییر و تحولات شغلی در امان نگه می‌دارد.

خوش آمدید از این دوره لذت ببرید!
  • مقدمه
  • اشتیاق در کار
  • در صورت مواجه شدن با مخالفت چه کاری باید انجام داد؟
  • دوری کردن از خطرات شغلی و زنده ماندن در مواجهه با فاجعه‌های شغلی
  • ویژگی بد به عنوان بهترین ویژگی
  • هوش احساسات
  • جمع‌بندی
-خانم باربارا آکلی

باربارا اوکلی با مدرك دکترای تخصصی استاد مهندسی در دانشگاه اوکلند در روچستر، میشیگان و مربی نوآوری Coursera است.
کار او بر رابطه پیچیده بین عصب شناسی و رفتار اجتماعی متمرکز است. تحقیقات دکتر اوکلی در وال استریت ژورنال "انقلابی" توصیف شده كه در مجلات مختلف مانند مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم، وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز به چاپ رسيده است.
او از درجه‌های سربازی‌اش به ناخدا در ارتش ایالات متحده ارتقا یافت و در این مدت به عنوان یک دانشمند برجسته نظامی شناخته شد. او همچنین به عنوان کارشناس ارتباطات در ایستگاه قطب جنوب کار می‌کرد و به عنوان مترجم روسی در کشتی‌های صیادی شوروی در دریای برینگ خدمت کرده است.

-دکتر ترنی سجنوسکی

ترنی سجنوسکی از پیشگامان علوم اعصاب محاسباتی است و هدف او درک اصولی است که مغز را به رفتار پیوند می‌دهد. آزمایشگاه وی از تکنیک‌های تجربی و مدل سازی برای مطالعه ویژگی‌های بیوفیزیکی سیناپس‌ها و پویایی جمعیت شبکه‌های بزرگ نورون‌ها استفاده می‌کند.
Sejnowski رئیس بنیاد سیستم‌های پردازش اطلاعات عصبی (NIPS) است، که سالانه یک کنفرانس با حضور بیش از 2000 محقق در زمینه یادگیری ماشین و محاسبات عصبی برگزار می‌کند. او در آکادمی علوم و هنرهای آمریکا انتخاب شد و همچنین عضو انجمن پیشرفت علم در آمریکا، عضو موسسه مهندسان برق و الکترونیک و عضو انجمن علوم شناختی است.
او افتخارات زیادی از جمله جایزه NSF Investigators Young، جایزه رایت برای تحقیقات بین رشته‌ای از کالج هاروی ماد، جایزه پیشگامان شبکه عصبی از موسسه مهندسان برق و الکترونیک، جایزه Hebb از انجمن بین المللی شبکه عصبی و جایزه روزنبلات از طرف موسسه مهندسان برق و الکترونیک را دارد.

بلیط تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت نام تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط يادگيري با شغل شما قیمت کل : ۳۰,۰۰۰
بعد از تخفیف سایت : ۲۱,۰۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما


تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما

باربارا اوکلی

تغییر ذهن (گام سوم): ارتباط یادگیری با شغل شما

تری سجنوسکی