تفكر انتقادی

تفكر انتقادی


تفكر انتقادی
  • زمان دوره ۳:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۵۱
  • تاریخ شروع ۱۴۰۰/۰۵/۲۴
سرعت تغییر و حجم اطلاعاتی که هر روز در زندگی با آن‌ها مواجه هستیم فکر کردن به تصمیم‌ها را برای ما سخت کرده است. به جای آن، افراد اغلب بر سوگیری‌ها و قواعد دم‌دستی تکیه می‌کنند که آن‌ها را به تله گرفتن تصمیمات اشتباه می‌اندازد. موفق‌ترین تیم‌ها از تفکر انتقادی -تحلیل عینی و منطقی- استفاده می‌کنند تا به خردمندانه‌ترین نتایج دست یابند. این دوره به رهبران می‌آموزد تا مهارت‌های تفکر انتقادی را در کل سازمان خود به کار گیرند. و یاد بگیرند چگونه تفکر انتقادی را برای پرهیز از مغالطه‌های فریبنده ارتقا دهند، خطاهای شناختی گمراه کننده را شناسایی نموده، برهان‌های بهتری بسازند، قضاوت بهتری داشته باشند و تصمیم‌گیری‌شان را بهبود دهند. مدرس این دوره، بکی سالتزمن، مهارت‌هایی را به شما می‌آموزد که نوآوری را در شرکت یا تیم‌تان پرورش داده، با چالش‌ها دست‌وپنجه نرم کنید، و به آن‌ها پاسخ دهید.
 
  • مقدمه  
  • تفاوت تفکر انتقادی
  • حداقل‌سازی قضاوت بد
  • ارتقای کیفیت تصمیم
  • مغالطه‌های تفکر انتقادی
  • ایجاد فرهنگ تفکر انتقادی کنجکاوی
  • نتیجه‌گیری
بکی سالتزمن
بنیان‌گذار و مدیر ارشد شرکت Applied Curiosity Lab / تسهیلگر Good Thinking / سخنران/ نویسنده / مدرس LinkedIn Learning

بکی سالتزمن نویسنده، سخنران، و بنیانگذار Applied Curiosity Lab (لابراتوار کنجکاوی کاربردی) است.
او در رشته علوم رفتاری و روانشناسی کاربردی در دانشگاه واشینگتن تحصیل کرده است و به عنوان دانشجوی فارغ‌التحصیل تحقیقی را با استفاده از مدل ریاضی برای پیشبینی رفتار انجام داده که برنده جایزه شده است. او بعنوان خریدار مُد وارد مسیر شغلی خود شد و بعد به مدت 20 سال یکی از بهترین کارگزاران املاک بود. همزمان مشغول تحصیل در زمینه علم و هنر کنجکاوی و نقش آن در فروش و نفوذ، حل خلاقانه مسائل، تصمیم‌گیری، و طراحی سبک زندگی بود.
بکی برای درک نقش کنجکاوی در زندگی افراد شاخص، دو دهه به مطالعه و مشارکت با دانشمندان علوم رفتاری پرداخت و وارد صنایع و فرهنگ‌های گوناگونی شد، و مصاحبه‌هایی را در سراسر جهان انجام داد. این یافته‌ها و ماجراجویی‌ها او به سمت تاسیس موسسه Applied Curiosity Lab (لابراتوار کنجکاوی کاربردی) و ایجاد ماژول‌های آموزشی کنجکاوی کاربردی Applied Curiosity سوق داد. او در مورد کنجکاوی بعنوان ابزاری برای بینش‌های کسب‌وکاری و مزیت‌های رقابتی و همینطور بعنوان لنزی برای ماجراجویی صحبت می‌کند و می‌نویسد.
وی نویسنده کتاب کنجکاوی زنده: «چگونه از کنجکاوی برای شاخص بودن و انجام کارهای خوب استقاده کنیم» و کتاب «برانگیختن کنجکاوی خرید: صحبت‌های خودمانی پیرامون املاک و مستغلات برای طرفداران و متخصصان» می‌باشد

بلیط تفكر انتقادی


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت نام تفکر انتقادی قیمت کل : ۴۵,۰۰۰
بعد از تخفیف سایت : ۳۱,۵۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان تفكر انتقادی


تفكر انتقادی

بکی سالتزمن