درباره ما

درباره ما


نوین آکادمی مرجعی برای یادگیری دانش کسب‌وکاری و ارتقای مهارت‌های فردی است!

همه تلاش ما در نوین آکادمی بر آن است که آموزش‌های مرتبط با موضوع کسب‌وکار و ارتقای مهارت‌های فردی را از بهترین منابع موجود در سرتاسر دنیا انتخاب کنیم و آن‌ها را برای استفاده بهتر مخاطبان فارسی‌زبان، آماده و بهینه کنیم؛ دسترسی آسان به ویدیوهای آموزشی و محتواهای متنی برتر دنیا با برگردان فارسی توسط مترجمان برتر، ارائه محتوای فارسی اعم از ویدیوها و مقالات آموزشی با همکاری متخصصان برجسته کشور، و ارائه مدرک معتبر الکترونیکی از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد نوین آکادمی است.

دوره‌های آموزشی ارائه شده در سایت از برجسته‌ترین مراجع آموزشی جهان مانند Coursera , EdX , Linkedin Learning و ... انتخاب می‌شود:

Coursera

کورسرا مؤسسه و آموزشگاه بزرگ و شناخته شده‌ای است که موضوعات مختلفی را با تدریس مدرسان برتر دنیا و به زبان انگلیسی آموزش می‌دهد. این مؤسسه در سال ۲۰۱۲ تأسیس شده است و دانشجویان زیادی از سراسر دنیا دارد. کورسرا با همکاری دانشگاه‌های معتبر آمریکایی و کانادایی از جمله Yale، استنفورد (Stanford) و آلبرتا (Alberta) دوره‌های آموزشی خود را آماده و ارائه می‌کند که اغلب این دوره‌ها زمینه‌ساز پیشرفت شغلی برای مخاطبین و دانشجویان دوره‌هاست.

EdX

در دنیا سایت‌های بسیاری در زمینه آموزش‌ آنلاین وجود دارد که سایت edX یکی از معتبرترین آن‌هاست؛ این سایت بستری برای یادگیری آنلاین موضوعات مختلف با دسترسی آزاد است. دانشگاه MIT و هاروارد Harvard به عنوان بنیانگذاران edX، این سایت را در سال 2012 راه‌اندازی کردند. مدرسان دوره‌های آموزشی edX، اساتید هیئت علمی دانشگاه هاروارد و MIT هستند.

Linkedin Learning

LinkedIn Learning ارائه‌دهنده دوره‌های آموزشی مختلف و گسترده به زبان انگلیسی است که مدرسان آن، متخصصان با تجربه در زمینه‌های مختلف در دنیای واقعی هستند. این شرکت در امریکا و زیرنظر Linkedin است که برگزارکننده دوره‌های آموزشی Lynda نیز هست. لینکدین لرنینگ بستر مناسبی برای آموزش مهارت‌های مختلف، هم برای افراد و هم شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

ما در نوین آکادمی، در کنار ارائه دوره‌های برتر دنیا از مراجع مختلفی همچون سه مرجع بالا، دوره‌های آموزشی مختلفی را به زبان فارسی و با تدریس اساتید برتر ایران آماده کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم. موضوعات این دوره‌ها در زمینه‌های مختلفی چون کارآفرینی، استراتژی، امور مالی، اقتصاد، بازاریابی، منابع انسانی، رفتارسازمانی، مشتری، مدیریت و رهبری است.

به علاوه در نوین آکادمی محتواهای جذاب ویدیویی و متنی در قالب مقالات، داستان‌ها (تجربیات کسب‌وکاری، چالش‌های کارآفرینی و ...)، نشریات برتر جهان نظیر HBR(Harward Business Review)، و فیلم‎های آموزشی با زیرنویس فارسی از منابعی چون Crash course، The Ted و Shark Tank به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

برترین و جدیدترین آموزش‌های کسب‌وکاری را در نوین آکادمی تجربه خواهید کرد.